Drewniana deska do krojenia – długość 36 cm

66,00 

Opis

Solidna i ekologiczna deska drewniana do krojenia. Wyprodukowana ze sklejonych paneli drewna brzozowego. Posiada wyfrezowany podchwyt po obu stronach. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie klasykę i ciepło, które wprowadzane jest do wnętrza za sprawą drewna. Produkt ten nie tylko doskonale wygląda, ale również charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Oprócz oczywistego przeznaczenia, jakim jest krojenie różnorodnych produktów, od chleba aż po mięso, może być również wykorzystana jako taca do podawania przekąsek typu: sery, wędliny, owoce. Świetnie nadaje się też do drobnych prac rzeźnickich.

Nasza deska do krojenia jest produktem bezpiecznym dla zdrowia i ekologicznym. Klej posiada atest dla produktów dopuszczonych do użycia z produktami spożywczymi. Ponadto całość została wyszlifowana drobnoziarnistym papierem, dzięki czemu jest gładka i „przyjemna” w dotyku. Drewno brzozowe, z którego została wykonana posiada właściwości, dzięki którym noże kuchenne pozostają ostre i rzadziej wymagają użycia ostrzałki.

Skład: Drewno brzozowe – 100%

W całości wykonana w Polsce.

Informacje dodatkowe

Wymiary360 × 226 × 34 mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drewniana deska do krojenia – długość 36 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *